דמיון מודרך

זן - אמונות מגבילות

דמיון מודרך = יצירה מודעת ורצונית של רשמים חושיים – שכליים, לצורך שינוי והשפעה על העצמי.

זהו כלי נפלא ליצירת שינוי.

התת מודע הוא האדריכל והבונה של הגוף" (ג'וזף מרפי)

חלק גדול מקליפת המוח מוקדש לראיה. החלק הזה ממוקם באיזור האחורי של הראש. חלק זה במוחנו עסוק בעיקר בעיבוד מדע המגיע אליו מרשתית העין. כאשר באופן מודע מכוונים את המעבד העוצמתי הזה להתבוננות פנימית במקום בחיצונית, אנו מצליחים לפתוח ערוץ מדהים שמשמש לתקשורת בין המודעות שלנו לגופנו.

כולנו עושים שימוש בכוח הדמיון מבלי להיות מודעים לכך. הדבר מתרחש כל הזמן: כאשר אנו נוהגים לעבר יעד מסוים, כאשר אנו חושבים על אדם מסוים, כאשר אנו מדמיינים מטרה שברצוננו להשיג, חלימה בהקיץ ועוד המון דוגמאות יומיומיות שכל אחד מכיר.

הפעלת הדמיון היא פעולה טבעית, פשוטה ואוטומטית לגמרי.

ניתן לרתום את היכולת הטבעית הזו לשיפור בריאות והחלמה, להשגת יעדים וזימון מציאות רצויה, להשגת רוגע גופני ונפשי , להתמודד טוב יותר עם כאב, להפטר מהרגלים שליליים ועוד.

שימוש בדמיון מודרך מאפשר לנו לשאוב מן הטוב והשפע הטבעיים של היקום. התודעה שלנו היא בעלת השפעה עצומה על הבריאות שלנו והיא בעלת השפעה מרכזית על היותנו בריאים או חולים.

טיפול בדמיון מודרך מתבסס על יצירת רעיון או תמונה מנטלית בתודעה. שימוש בדמיון מודרך מעודד את כוחות הריפוי העצמי של הגוף תוך רתימת החיבור המופלא של הגופנפש לתהליך.

מרבית הזמן אנו משתמשים בראיה הפנימית שלנו באופן לגמרי לא מודע ובלי כוונה מיוחדת. ניתן לרתום באופן עוצמתי ביותר את היכולת הזו ולהשתמש בפוטנציאל האדיר הגלום בה לצורך עידוד ריפוי.

באמצעות דימויים ויזואליים (ראייתיים) ניתן לקדם תהליכי ריפוי עוצמתיים ביותר באופן שבכל פעם מפתיע אותי מחדש בכוחותיו.

בתרבות המערבית מקובל להתייחס אל חלימה בהקיץ כאל בריחה, אבל כדאי ללמוד ולתרגל את השימוש ביכולת זו לתהליכי ריפוי עוצמתיים וטבעיים.

כשקליפת המוח אינה עסוקה בעיבוד מידע המגיע מן העיניים, היא מסוגלת לחבר בין מודעות והרצון לשלוט במערכת העצבים האוטונומית.

כך היא מפעילה את מערכת הריפוי הטבעית והספונטנית בגופנו.

אני משלבת דמיון מודרך בטיפולים, בזמן הטיפול עצמו וכן באמצעות הקלטות של תהליכים שאני מנחה במרפאה והמטופל ממשיך להאזין להם גם בביתו.

ברגע שמטופל לומד לשלוט בטכניקה של הדמיון המודרך הוא יכול להפעיל אותה בקלות רבה בעצמו ובעצם יש לו סוג של מטה קסמים זמין ויעיל שיוכל לעשות בו שימוש רב לאורך שנים.

השימוש בדמיון מודרך במרפאה שלי הינו מגוון ביותר לצורך הקלה וריפוי במחלות, סימפטומים ומכאובים שונים:

בעיות שינה
החלמה מסרטן
בעיות עיכול
כאבים שונים
מערכת חיסונית חלשה
פחדים שונים
הגשמת מטרות
חיזוק בטחון עצמי וכישורים התנהגותיים שונים.
ועוד … ועוד…

לקביעת תור ולייעוץ טלפוני מלאו את הטופס ואחזור אליכם

מאמרים אחרונים

WhatsApp chat
Call Now Button