האם גם את מהנשים שעבורן הדרך להשגת הריון היא מסלול מכשולים ארוך, כואב ומתסכל?
הצעד הבא שלך בדרך אינו מתמצה רק בעוד בדיקה, עוד זריקות הורמונליות, חומרים כימיים ונבירה באיברייך המוצנעים. ואפילו לא עוד טיפול דיקור.
יש לי הערכה רבה ליכולתם של רופאי הפוריות הקונבנציונלים ולטכנולוגיה שהם נעזרים בה אך ככל שחולפות השנים והניסיון הקליני שלי בטיפול בנשים הסובלות מבעיות שונות הקשורות למחזוריות, ווסת, ביוץ, הריון ופוריות גדל (מאות נשים ומעל 15 שנים) כך אני בטוחה יותר ויותר שפשוט אין דרך אחרת לעשות את זה נכון…

השילוב של טיפול גופני לצד טיפול רגשי במקרים של הריון ופוריות מניב את התוצאות הנפלאות ביותר ואת החיוכים והשמחה הרבים ביותר. רגע השיא מגיע כאשר המטופלות מתקשרות אלי לבשר על הקליטה להריון או אפילו מביאות אלי למרפאה את מקלון הבדיקה, ולאחר הלידה הטבעית שחוו.

הנה מכתב שקיבלתי מאחת המטופלות שלי:

"מיכל,
תודה, תודה על שקיבלת אותי ונטעת בי אופטימיות ותקווה.
שהרגעת אותי מההיסטריות והיו הרבה. שהכנסת את כל כולך להבנת המצב שלי ואיך עוזרים. שהשקעת בי המון מחשבה ורגש, נתת מזמנך ונטעת בי בטחון בכל פעם מחדש.
אני מרגישה שעשית הכל כדי שנצליח.
הגעתי אליך בגיל 41 עם היסטוריה מורכבת של לידה אחת מוצלחת ולאחריה לא פחות מ- 10 הפלות ברצף. 6 שנים של אכזבות ללא שום תשובה ומענה מהרפואה הקונבנציונלית. די מהר נקלטנו להריון שבאופן מפתיע צלח. במקצועיות וברגישות עברנו יחד את ההיריון  הזה עד סופו ובלידה מוצלחת.
היום אנו חובקים בן מקסים ולא מאמינים שזה קורה לנו.
את כנראה קוסמת שעשית כל שביכולתך לחזק אותי ואת גופי שאוכל להחזיק הריון.
וכן, יש לך חלק בילד הזה.
תודה.

הריון ופוריות לאחר טיפול משולב

כאבי הריון - אמא ותינוקאני רואה את גופה של האישה כמערכת שלמה שצריכה לתפקד באופן המיטבי ביותר על מנת שהתפקוד הגינקולוגי גם הוא יהיה במיטבו, אם לצורך השגת מחזוריות תקינה של ביוצים וכמובן לצורך השגת הריון בריא ותקין. לכן, על מנת לטפל ולהשיג תוצאות טובות בטיפול חובה עלי כמטפלת להתייחס לבריאות המטופלות שלי באופן הוליסטי לגמרי.

הנה חלק קטן פסקה ממכתבה של מטופלת שילדה לאחר טיפול משולב שכזה:

עזרת לי להגיע לשם. אני מוקירת תודה לך על כך שעשית את הדרך אחרת עבורי, בריאה יותר, מוצלחת יותר, קלה יותר, שפויה יותר ו"מנצחת".
תודה על המקצועיות והידע המדהימים, על התשובות , על הנכונות הרבה לסייע, על האיכפתיות ההתחשבות האינסופית שתמיד הסתכלת על ה"תמונה", על כל הטיפים שבדרך, על כל הכלים המדהימים שתמיד שלפת לכל סיטואציה ולכל מצב בכל תחום, הדימיון המודרך, פרחי הבאך, הדיקור, הצמחים, הטיפים, תמיד היה לך שם איזה כלי לדרך.
אין ספק כי מעבר לתחזוקת הגוף הפיזי בתהליך שכזה עם כל הכלים שבידך בהחלט עזרת להשאיר אותי שפויה וקצת יותר רגועה.

איך עובד הטיפול?

כאשר מגיעה אלי מטופלת חדשה אני מאוד מקפידה על אבחון מדוקדק של כל מטופלת שמגיעה אלי: סימנים וסימפטומים, אבחנת גוף, אבחנת פנים, אבחנת דופק, בדיקות מעבדה קונבנציונליות, וכמובן תשאול מאוד מפורט.
על פי האבחון אני מתאימה למטופלת את הכלים הטיפוליים שיתאימו לה: דיקור וצמחים / הומוטוקסיקולוגיה – לפן הפיזי. פרחי באך, דמיון מודרך, אייפק, NLP וגשטלט – לפן הרגשי.

בפן הפיזי של הטיפול הדגש הינו על איזון הציר ההורמונלי, שיפור זרימת צ'י (אנרגיית החיים) ודם באיזור הרחם והגברת פוטנציאל הפוריות של הגוף. בפן הרגשי אני בודקת האם ישנם פחדים, אמונות, דעות, מתח וסוגים אחרים של חוסר איזון רגשי שעלולים להפריע לתפקודה התקין של המערכת הגינקולוגית ולבריאותה הכללית הגופנית – נפשית של המטופלת שכמובן יובילו לבעיות מחזור ופוריות.

מסתבר שלפחדים, חרדות, מתח, אמונות וחרדות מגבילות ישנו תפקיד משמעותי באי יכולת להרות ואף לסבול מסימפטומים לא נעימים בזמן ההריון עצמו. מנסיוני נראה כי מרכזיותו ומשמעותו של ההבט הרגשי אינה קטנה או מצומצמת מזה של הקשיים הגופניים, ביכולת להרות,להחזיק את ההריון עד סופו ולהרגיש טוב במהלכו.

הריון ופוריות – מקרה לדוגמא

בת 37 פנתה אלי לאחר 6 הפלות חוזרות. היא הייתה נקלטת להריון בקלות אבל בין השבוע ה-8 ל-20 העובר לא היה ממשיך להתפתח. בשנה האחרונה היא לא הצליחה יותר להיקלט להריון. הגיעה למפגש הראשון כשהיא לחוצה, חרדה, מתוסכלת ומאוד עצובה.
ערכתי אבחון שכלל תשאול, בדיקת סימנים וסימפטומים בהתאם לרפואה הסינית, בדיקות מעבדה, בהתאם לאבחון התאמתי לה טיפול מדוייק עבורה: רקחתי בעבורה פורמולה הומוטוקסיקולוגית לחיזוק ואיזון המערכת הגינקולוגית, והתיחסות לאיברים אחרים שהיה צורך לחזק ולאזן את פעולתם.
במקביל התאמתי לה פרחי באך שנועדו לסייע לה להתמודד עם הפחדים, התסכול והצער ויחזקו את הבטחון שלה ביכולתה להרות וללדת. טופלה בדיקור ובמקביל (אני תמיד משלבת באותו טיפול) טופלה באייפק (ניקוי פיזי רגשי) ושם אבחנתי כי היא אינה שלמה עם כך שהיא ראויה להיות אם.
זו הייתה 'אמונה מגבילה' שמנעה מגופה להחזיק את ההיריון.

באמצעות עבודה רגשית סייעתי לה לשחרר את האמונה הזו וכבר לאחר טיפול 1, המטופלת הופתעה לגלות והתקשתה להאמין שהיא בהריון !
ליוויתי את המטופלת במהלך כל ההריון סטרס בהריון שהתלוו אליו קשיים בהיבט הפיזי והרגשי: פחד מהפלה, אי נוחות פיזית. העובר היה במצג תקין לקראת לידה (מצג ראש) אך
בשבוע 39 וחצי, העובר התהפך באופן מפתיע למצג עכוז.
סייעתי למטופלת בהבנת הסיבה הרגשית שגרמה לעובר לרצות לעכב עוד את הלידה. טיפלתי באמצעות טיפול משולב גוף- נפש לצורך סיוע בהיפוך העובר כעבור יומיים העובר התהפך שוב למצג ראש ונותר כך עד ללידה. המטופלת ילדה את בנה בכורה במזל טוב בשבוע 41 להריון.

טיפול במהלך ההיריון

מטופלות רבות נמצאות בטיפולי לאורך כל תקופת ההיריון.
ישנן נשים שעוברות את ההיריון כולו בצורה קלה ונינוחה ועם מעט חוסר נוחות ולעומתן יש נשים שרק מחכות שהחוויה הזו כבר תהיה מאחוריהן. הסימפטומים העיקריים שאני מטפלת בהם בזמן ההיריון הינם:
בחילות והקאות, התקררות בזמן ההיריון, כאב גב תחתון, עובר קטן שאינו מתאים לשבוע ההיריון, כאבי מפשעה (סימפיזיוליזיס פוביס), בצקות, יתר לחץ דם וסכנת רעלת הריונית, סכרת הריון, גרד עורי, דלקת בדרכי שתן ואפילו סיוע בהיפוך עובר שלא התהפך.

הנה מכתב שקיבלתי ממטופלת שטיפלתי בה לאורך כל ההיריון:

"למיכל,
בהריון השני שלי סבלתי מכאבים עזים שלא איפשרו לי ללכת. בחדר מיון איבחנו שאני סובלת מסימפיזיוליזיס פוביס. הרפואה המערבית לא יודעת לטפל בסוג כזה של כאב. ואמרו לי פשוט להרבות במנוחה.
מאחר שבלידה הראשונה נגרם נזק לעצם הזנב שלי, היה חשש שלידה רגילה תהיה מעמסה גדולה מידי לגוף ושאצטרך לעבור ניתוח קיסרי. במצב הזה כשאני חוששת מהלידה, ולא יכולה לנוח כי אני מנהלת עסק עצמאי, פגשתי אותך.
כבר מהטיפול הראשוני הרגשתי הטבה משמעותית – יכולתי ללכת בלי שיכאב לי!!!
היית מקסימה, רגישה, מבינה ומקצועית מאוד.
אחרי חמישה טיפולים – לא הייתי צריכה עזרה נוספת כלשהי. יכולתי להמשיך ולתפקד עד סוף ההיריון ובלי שום מגבלה. הסימפיזיוליזיס נעלם כלא היה.
למותר לציין שעברתי לידה רגילה, מהירה ובריאה.
אין מספיק מילים בפי כדי להביע את הכרת התודה העמוקה שלי אליך.
ישר כוח.

אם את/ם מתכננים היריון, מנסים להרות, או כבר בהיריון – אשמח לקצר את דרכיכם ולהקל עליה.
צרו קשר עוד היום ואשמח לעזור לכם  – מיכל 052-8728526

מוזמנים לקרוא גם טיפולי פוריות טבעיים, שחלות פוליציסטיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp chat
Call Now Button