כאב ובעיות נוירולוגיותכאב ובעיות נוירולוגיות הם מנת חלקם של רבים מאיתנו. מערכת העצבים משתמשת בכאב כמערכת ההתראה של הגוף במטרה לגרום לנו להתעורר ולהבין שכך לא רצוי ולא ניתן להמשיך. חשוב להבין כי כאב ובעיות נוירולוגיות הינם תהליך ביולוגי וזוהי הדרך שבה הגוף מתמודד עם יציאה מאיזון בגלל סיבות פיזיות כמו תשישות, תזונה לא נכונה, חוסר שינה וסיבות מתחום הנפש כמו מתח, מצבי קונפליקט, בחירות שאיננו שלמים איתן, טראומות שלא עיבדנו, בחירות שאיננו שלמים איתן ועוד. הגוף שלנו אינו טועה. כל אי נוחות, מחלה וכאב הינם פתרון אבולוציוני שאותו משרה המוח דרך מערכת העצבים, בכדי לפתור את הבעיה המקורית.

הרפואה המערבית של היום, במסגרתה הרופא יכול להקדיש לנו פרק זמן שלבין 5 ל- 10 דקות בלבד, אינה מסוגלת לרוב לרדת לחקר מקור הבעיה שעליה מתריע גופנו. באין מקום להתייחסות אמיתית למטופל, למצוקותיו ולכאביו, ההתמקדות היא בטיפול תרופתי סימפטומטי שמכוון להפסקת הסבל אך אינו מביא לריפוי אמיתי ומלא של הבעיה. אז המטופל, שעדיין סובל מאותן מצוקות שהובילו למחלה שלו, ממשיך להיות לא מאוזן ולא מאושר בחייו והמחלות ממשיכות להיות נוכחות בחייו. הכחדת סימפטומים אינה מביאה לריפוי ובחלק גדול מן המקרים המצב הרפואי של המטופל רק הולך ומחמיר.

אני מאמינה כי על מנת לטפל בכאב ביעילות חובה עלי כמטפלת להגיע לשורש הבעיה.
היפוקרטס אמר: "חשוב יותר להכיר את החולה מאשר את המחלה"
מסיבה זו אני קשובה מאוד למטופלים שפונים אלי, במלוא ההכלה ותשומת לב וזה מה שמאפשר לי להתאים להם את הטיפול המדויק, היעיל, הקצר והנכון ביותר עבורם, שמוביל אותם להחלמה וריפוי. אני עוסקת כבר למעלה מ- 14 שנים בריפוי. באמתחתי כלי טיפול ואבחנה רבים ועוצמתיים: דיקור, צמחים, הומטוקסיקולוגיה, אנתרופוסופיה, פרחי באך, דמיון מודרך,  תטא הילינג, רפואה ביולוגית NLP ועוד. בכל טיפול אני משלבת את הכלים המתאימים ביותר למטופל והתוצאות –  בהתאם.

כאב ובעיות נוירולוגיות – מקרים לדוגמא

הנה מכתב שכתבה לי אחת מהמטופלות שסבלה ממיגרנות קשות:

כאבים - כאב ראשלאחר עשרה ימים שרותקתי למיטה, בעקבות מיגרנות חזקות, נפגשתי עם שני ניורולוגים, ביקרתי במיון ושם  עברתי בדיקת  סי טי מוח, טופלתי באינפוזיה, זריקות סטרואידים וקבלתי משככי כאבים הגעתי למיכל מיואשת ובלי ציפיות כלל. מיכל, בתוך כמה דקות ידעה לזהות מה עובר עליי, במילה אחת בלבד. ״כעס״ – סבי שהיה על ערש דווי וכעסתי על המערכת הרפואית שלא מוכנה להכניס אותו לרשימת ההשתלות. ״פשרה״ – התלבטויות ארוכות עם עצמי האם הבן זוג שלי מספיק טוב לי ועוד.
מיכל נתנה לי לפרוק את כל מה שישב לי על הלב, ובאותו זמן אציין שמיכל עבדה עם המחטים של הדיקור סיני, מה שגרם לי לשכוח מהכאב וקיבלתי הסבר מפורט כיצד זה עובד והסבר למה הניחה את המחטים במקומות בהם היו.
בסופו של דבר, הייתה לי חוויה מדהימה אצל מיכל. המיגרנות עברו כבר(!!!!) באותו ערב ויכולתי למחרת לחזור לשגרה.
מיכלי, חייבת לך עשרות תודות וממליצה לכולם להגיע! לא תקבלו יחס וטיפול כזה מאף אחד.      

במקרה אחר הגיעה אלי מטופלת בת 53 שסבלה במשך שנה מכאב תחת עצם הבריח. המטופלת מעשנת כבדה במשך שנים רבות ולכן חששה שמדובר בסרטן ריאות והגיעה אלי לטיפול לפני הביופסיה. בטיפול הסתבר שהכאב היה קשור לתקופת היותה עוברית: לפני שאמה הרתה גילו שהיא חולה בלוקמיה. נאסר על אמה להרות, ובכל זאת היא בחרה להפוך לאם. בנוסף, ההיריון היה היריון של תאומים והאח התאום נולד מת. איתור הקונפליקט ועבודה רגשית עם הכאב שהיה אצור בגוף, שחרר את התקיעות הזו של המטופלת מן הרמה הפיזית – הרגשית והרוחנית. הכאב נעלם לגמרי ולא שב עוד.

מטופלת נוספת כתבה לי:

"ברצוני להביע את מלוא הערכתי לטיפול המסור והמקצועי שלך, תקופה קשה וארוכה עברה עלי, התקפי כאבים שלא ידעתי את מקורם ליוו אותי בשנתיים האחרונות באיזור הראש.
מאז שהתחלתי את הטיפול הראשון אצלך כבר הרגשתי בשינוי משמעותי בכל הגוף ובמיוחד בראש.
אני אשאר אסירת תודה לך על זה שהענקת לי הזדמנות להתחיל ולחיות את חיי בצורה שגרתית.

חירות - פרחים באביבאני רואה בעבודת הטיפול והריפוי זכות גדולה שניתנה לי. זכיתי ללוות מאות מטופלים בדרכם לריפוי והחלמה.

מדי שבוע מגיעים אלי מטופלים שסבלו מכאבים במשך חודשים או שנים ולשמחתם תוך מספר פגישות הכאבים נעלמים כלא היו מעולם.
אשמח להיות שם גם בשבילך. אם את/ ה סובלים מכאב חבל להמשיך לסבול כשאפשר לשפר את איכות חייכם מן הקצה אל הקצה.
צרו קשר עוד היום ואוכל לעזור לכם  – מיכל 052-8728526

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp chat
Call Now Button