טיפול טבעי במיגרנה

תוכן עניינים

מיגרנה היא אחת מהתופעות הנפוצות ביותר איתן מתמודדת הרפואה המודרנית, והיא שכיחה בקרב כ-20 אחוזים מהנשים ו-10 אחוז מהגברים. אם את/ה סובלים ממיגרנות, אם ניסיתם כבר הכל ללא הועיל וגם אם אתם נוטלים  משככי כאבים  באופן כרוני מתוך ייאוש, תוך ידיעה על הנזק בטווח הרחוק והקרוב של נטילתם, דעו כי יש אלטרנטיבה, וכי ניתן להביא לריפוי של המיגרנה.

 כל מה שרצית לדעת על מיגרנות

המיגרנה מתבטאת בכאב ראש חזק שיכול שפוגע בפעילותו של הסובל ממנה עד לכדי השבתתו באופן מוחלט. לעיתים יכולה המיגרנה להיות מלווה ברגישות לאור ולרעש ובתופעות ויזואליות של אורות וצללים, ופעמים רבות היא גם גורמת לבחילות ולהקאות.
המיגרנה יכולה להימשך בין שעות לימים, והיא מתפרצת בדרך כלל על רקע מגוון רחב של גורמים כמו: גירוי חושי חזק כמו ריח, רעש קיצוני, שינה לא סדירה, מחזור חודשי, גורמים נפשיים כמו מתח וחרדה וצריכת מזונות או משקאות מסוימים. לרוב, מיגרנות מופיעות בגיל ההתבגרות אך רבים מתלוננים על מיגרנות גם בגילאים צעירים יותר.

המיגרנה נתפסת כמחלה "קלה" שאינה מסכנת חיים, אך היא פוגעת קשות באיכות החיים של הסובלים ממנה. הרפואה הקונבנציונאלית עדיין לא היטיבה לתת למיגרנות מענה ראוי. היא מציעה טיפול סימפטומטי על ידי משככי כאבים, שמאפשר להשיג מידת מסויימת של בקרה על התופעה והקלה על התסמינים. אך עם זאת, עדיין לא קיימת תרופה ש"מעלימה" את המיגרנה כליל. לאור זאת, קיימת נטייה גוברת כיום בקרב הסובלים ממיגרנות לפנות לפתרונות אלטרנטיביים במקום לתרופות שלא תמיד עוזרות ובעלות תופעות לוואי רבות שנטילתן לאורך זמן כרוכה בסיכון ממשי לחיים, פגיעה בכבד, הגברת סיכון לשבץ והתקפי לב ועוד.

אפשר לשים קץ למיגרנה:

הסיפור של דנה

דנה היא רופאה בת 45 ממרכז הארץ, שסבלה ממיגרנות מגיל 16. היא נהגה לצרוך כדורי אדוויל על בסיס קבוע, לעיתים גם פעמיים-שלוש ביממה. המיגרנות הקשות פגעו בתפקודה בבית, בעבודה ובכל תחום אחר בחייה. היא סיפרה, שפעמים רבות הייתה מגיעה הביתה, ופשוט נכנסת למיטה עד ליום המחרת.
בעלה וילדיה כבר התרגלו לכך שכאשר אמא נכנסת לחדר, כדאי מאוד לא להפריע לה, כי היא מאוד סובלת. דנה הגיעה אליי בעקבות המלצות חמות, כשהיא מייחלת להקלה ולפתרון.
הטיפול התחיל בבחינה לעומק של מצבה של דנה. לאחר ביצוע האבחנה של הגורמים הפיזיים והרגשיים להתפרצויות כאבי  המיגרנה של דנה התאמתי לה טיפול משולב:

  • בפן הפיזי טיפלתי בה באמצעות דיקור ופורמולה הומוטוקסיקולוגית, המשמשת לניקוי הגוף מרעלים ומגורמים מזיקים ומאזנת את האיברים הרלבנטיים. זאת לצד הנחיות של תזונה ואורח חיים בריא יותר בשילוב של תוסף דיטוקס לצורך ניקוי רעלים.
  • בפן הרגשי התייחסתי למתחים ולתסכולים בחייה של דנה: חלומות לא ממומשים, קשרים משפחתיים בעייתיים, קונפליקטים שונים ועוד.

 דנה הופתעה לגלות, כי כבר לאחר שבוע חלה הטבה מסוימת והקלה בתכיפות ההתקפים ובעוצמת הכאב המלווה אותם. בחלק מהימים היא הצליחה להסתדר עם כדור יומי אחד בלבד, ובחלקם לא נזקקה לטיפול תרופתי כלל. עבורה היה זה הישג משמעותי. בהמשך, התקפי המיגרנה הלכו ופחתו עד שנעלמו כמעט לחלוטין.

ממש לפני מספר ימים, בשיחה טלפונית שקיימתי עימה, דנה סיפרה לי בגאווה כי לעיתים רחוקות מופיעה מיגרנה בעוצמה קלה, שאותה היא למדה לזהות כבר בתחילת ההתקף. זאת, בעיקר בזכות העבודה הרגשית שעשינו. דנה פיתחה מודעות לסיבות הרגשיות שהובילו למיגרנה, ובעזרת הכלים הרגשיים בהם היא צויידה במהלך הטיפולים, היא מצליחה להתמודד עם התקף המיגרנה, ואפילו להביאו לסיומו בצורה קלה ומהירה.

 אל תתפשרו על הבריאות שלכם ואל תוותרו על החיוניות

אני מאמינה שכדי לרפא מיגרנות בפרט ומחלות פיזיות נוספות בכלל, דרושה הסתכלות עומק אישית על המטופל ובחינה מדוקדקת של תהליכים המתרחשים בגוף ובנפש. יש להתייחס לאמונות, פחדים, תחושות שונות ותסכולים שעוברים על נפשו של החולה. באמצעות שילוב של כלים, ניסיון רב שנים, מבט פנימה והקשבה, אני מתאימה לכל מי שפונה אליי את הטיפול המיטבי עבורו, הטיפול שיביא להקלה עצומה ולשיפור בתפקוד ובאיכות החיים.

סוד הקסם של גוף האדם טמון ביכולת שלו לפעול תמיד בכיוון הנכון כדי להישאר בריא ולשמור על עצמו. אין שום סיבה שתסתגלו לאורח חיים הכולל כאבים שמוציאים אתכם מדעתכם, תיטלו תרופות מסוכנות על בסיס קבוע, ותמנעו מפעולות שונות עד כדי באיכות חייכם הכוללת. באמצעות טיפול שמבוסס על ראייה אינטגרטיבית, תוכלו לשים קץ לתופעה, וליהנות מחיוניות וסיפוק  רב יותר בחייכם!
אז למה אתם מחכים?
השאירו את פרטיכם למטה עוד היום ואשמח לסייע לכם בדרככם להחלמה מלאה מתופעה מטרידה זו.

שתפו:

לקביעת תור ולייעוץ טלפוני מלאו את הטופס ואחזור אליכם

מאמרים אחרונים

phone icon
WhatsApp chat
Call Now Button