אקסס קונשסנס access consciousness

אקסס קונשסנס ACCESS CONSCIOUSNESS

"מה אם כל מה שדמיינתי כאפשרי באמת אפשרי?"

משמעות שמה של השיטה: גישה לתודעה. פיתחו אותה גארי דגלאס ודיין הייר.

כולנו ללא יוצא מן הכלל מתנהלים בחיינו על פי מה שכבר טבוע בנו כהרגלים, אמונות, חינוך, ערכים ועקרונות.

ההתנהלות במרחב הקבוע הזה מאוד מצמצמת את אפשרויות הגדילה והצמיחה שלנו, מכיוון שכאשר אנו מתנהלים על פי עקרונות קבועים אנו פועלים ממקום של חוסר מודעות מלא. אנו פועלים ממקום של מגבלה.

בבסיס השיטה עומדת שאילת השאלות:

למשל:

מה עוד אפשרי עבורי ואיך יכול להיות טוב יותר אפילו מזה?

מי ומה אני מסרב/ת להיות שאם הייתי בוחר בכך זה היה פותח בפני דלתות ?

מה עוד אני יכולה לעשות היום?

איזה מרחב אנרגיה ותודעה אני והגוף שלי יכולים להיות על מנת להיות הזמנה ממגנטת ומדוייקת עבור האנשים המדויקים שאני רוצה למשוך לחיי?

עצם שאילת השאלה פותחת מרחב פעולה עם אפשרויות חדשות.

השאלות מאפשרות לנו להתבונן על מה שקיים כבר בחיינו, על תפיסת המציאות שלנו, על מה שמגביל את המרחב שלנו ומצמצם את היכולת שלנו לפעול ואת מרחב ההזדמנויות שלנו.

מכיוון שמה שאנו פוגשים סביבנו זוהי השלכה של האמונות שלנו, הסכמה וסקרנות לחקור את מה שנמצא בתודעה שלנו מאפשר פריצות דרך חדשות בחיינו.

באקסס קיימים משפטי ניקוי שמאפשרים לנו לשחרר את כל מה שאנו רוצים להוציא מחיינו, מה שכבר לא עובד לטובתנו ומעכב את הצמיחה, הגדילה וההתפתחות שלנו.

בתוך האקסס קיים גם האקסס בארס- שאלו הן נקודות מגע על הראש שעצם ההנחה של כפות הידיים של המטפל בנקודות אלו מאפשר לשחרר נקודות מבט מגבילות ומצמצות, השימוש בהן מאוד מרגיע, מאזן ומרפא.

בחלק מהטיפולים אני משלבת טיפולי אקסס, שאלות עוצמתיות לצורך פריצה ושינוי תודעתי, עבודה עם משפטי ניקוי, ואף נותנת למטופל שיעורי בית תודעתיים ברוח האקסס.

השימוש בשיטה הטיפולית הזו מאפשרת שחרור דפוסים תקועים, שינוי דפוסי תודעה ישנים ומקובעים והרחבת הגבולות התודעתיים, שכמובן מאפשרת גדילה והתקדמות, ותוצאות שונות ומפתיעות בחיינו.

לקביעת תור ולייעוץ טלפוני מלאו את הטופס ואחזור אליכם

מאמרים אחרונים

WhatsApp chat
Call Now Button