האם את/ ה סובלים מבעיות במערכת העיכול כגון מעי רגיש, צרבות, כאבים, גזים, נפיחות או בעיית עיכול אחרת? האם כבר ניסיתם לפתור את הבעיה בשיטות שונות ולא הצלחתם?
במקרים רבים הסיבה לבעיות במערכת העיכול היא מצב רגשי לא מאוזן. מערכת העיכול היא מערכת מאוד רגישה מבחינה עצבית ומצבים רגשיים שאינם מאוזנים מפריעים לפעולתה התקינה וגורמים לאי סדירות ביציאות ולבעיות עיכול נוספות. ברמה הפיזית, למזון שאנו אוכלים השפעה מכרעת על רמת המרץ שלנו, יכולתנו למצות את פוטנציאל הריפוי הטבעי שלנו, תוחלת חיינו ומצבנו הגופני והנפשי.
לכן, בעיות במערכת העיכול יכולות להיפתר על ידי טיפול מדויק ויעיל, המשלב את ההיבט הפיזי ואת ההיבט הרגשי. זוהי גישה טיפולית משולבת המאפיינת את הטיפול שלי. אני משלבת גישות אבחנתיות וטיפוליות המתייחסות באופן הוליסטי לגוף ולנפש של המטופל.

בעיות במערכת העיכול – מקרים לדוגמא

מטופלת בת 40+ פנתה אלי בעקבות מה שהוגדר כ"מעי רגיש". היא תארה את מערכת העיכול שלה כך: 

24 שעות ביום  אני מרגישה את הבטן….. הבטן  נפוחה כל הזמן. איני יכולה להרשות לעצמי לאכול לפני 14:00 כי אם אני אוכלת אני מרגישה נורא … נפיחות… גזים עם ריח… כאבי בטן איומים… יש לי ריח  נוראי  שנודף מן הגוף, אפילו העירו לי על כך…
הכל החל לאחר התקף חרדה ראשון בגיל 36 שהתרחש כשבועיים לאחר מותה של אימי. את התקף החרדה חוויתי כמו נפילה של כל המערכות. כאילו איבדתי שליטה על הגוף.

המטופלת סבלה מבעיות אלו במשך 6 שנים ארוכות. במהלך שנים אלו השתבשה כל שיגרת חייה: הפן הזוגי, האמהי, ושעות הפנאי. היא עברה אינספור בדיקות, קיבלה תרופות שונות, מרשמים לתוספים באלפי שקלים המלצות תזונה מתזונאים ונטורופתים רבים. אך ללא הועיל…

לאחר 2 טיפולים קיבלתי ממנה את ההודעה הזו:

"רציתי להגיד לך שאני מרגישה מצוין. שנים לא הרגשתי ככה. תודה!!!

בעיות עיכול יוגהבמקרה אחד מטופלת בת 26 פנתה אלי בעקבות כאבי בטן מאוד קשים מהם סבלה במשך 4 שנים בהן עברה בדיקות שונות. הרופאים סיכמו את הבעיה כ"משהו שנמצא בראש שלך".

באמצעות שילוב של שיטות גופנפש כגון אייפק, דיקור ופרחי באך, סייעתי למטופלת להגיע לתובנה המדויקת באשר לסיבות למצוקתה.
לאחר טיפול אחד הייתה הקלה משמעותית וכעבור מספר טיפולים בודדים נוספים הבעיה חלפה לגמרי.

אם את/ה סובלים מבעיית עיכול הפוגעת באיכות חייכם אשמח לסייע לכם וללוות אתכם בדרך להחלמה וריפוי.
אל תוותרו ואל תשלימו עם המצב צרו קשר עוד היום ואוכל לעזור לכם  – מיכל 052-8728526

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp chat
Call Now Button