תמציות הפרחים פותחו על ידי ד"ר אדווארד באך ונקראות על שמו. ד"ר באך האמין שקיים קשר ישיר בין מצבי רגשי ונפשי של כל אדם לבין מצבו הבריאותו. לפיכך חוסר איזון במצבים רגשיים – נפשיים ישפיע על איכות החיים ועל המצב הגופני של כל אדם ויגרום למצוקות שונות.

תמציות הבאך הן כלי טיפולי אהוב מאוד על מטפלים ומטופלים בעולם כולו. מטרת הטיפול בתמציות היא לרפא מצבים רגשיים ונפשיים שאינם מאוזנים. הטיפול בפן הרגשי – נפשי משפיע כמובן גם על הפן הגופני. הקורס מתאים למטפלים מתחומים שונים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם. הקורס מתאים גם לכל אדם שאין לו רקע טיפולי ומעוניין בכלי טיפולי רב עוצמה. ניתן לשלב את הטיפול בפרחי באך לצד כל שיטה טיפולית אחרת ו/או לטפל בפרחי באך כשיטת טיפול בלעדית ועוצמתית. הלימוד בקורס יסייע למטפלים "לראות" את המטופלים שלהם דרך עדשות נוספות ולדייק את הטיפול בהם.

קורס פרחי הבאך הינו קורס מקצועי, מעשי ומרתק. בקורס נלמד להכיר את 38 תמציות הפרחים המדוייקות והעוצמתיות שפיתח ד"ר אדווארד באך. אני משתמשת במקורות בביליוגרפיים רבים ומגוונים, שנכתבו על ידי ד"ר באך עצמו וממשיכי דרכו. התלמידים בקורס יקבלו חומר תיאורטי רב לצד התנסות מעשית.

בואו לחוות עימי את הקסם והעוצמה של פרחי הבאך.

מבנה הקורס:

תלמידים שיגישו את העבודה יוכלו לקבל תעודה על לימודיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp chat
Call Now Button