כאבים וטיפול טבעי

כאבים - מקומות שונים בגוף

כאבים - כאב ראשכמעט כולנו בשלב זה או אחר בחיינו, סבלנו או נסבול כאב. מרבית האנשים הפונים כיום לטיפול, מתלוננים על כאבים. כאב הינו תחושה בלתי נעימה המעידה על נזק ממשי או פוטנציאלי לרקמות ואיברים שונים בגוף. הוא יכול להיגרם מטראומה, עומס יתר, מחלות שונות, דלקות ואפילו כתוצאה מעומס נפשי.
מטרת הכאב היא להזהיר אותנו. זוהי דרכו של גופנו להתריע כי משהו אינו תקין. אנשים רבים נוטים לקחת תרופות מדף לשיכוך כאבים, או מנסים להתעלם מן הכאבים ולהמשיך כרגיל בחייהם. בעשותם זאת הם עלולים לגרום נזק מצטבר ובלתי הפיך לגופם מכמה סיבות. בראש ובראשונה, יתכן כי הכאבים מצביעים על בעיה רפואית חמורה שאסור להתעלם ממנה. אך לא פחות חשוב גם אם אין מדובר בבעיה שדורשת טיפול ניתוחי מיידי, עצם הופעת הכאבים מצביעה על כך שמשהו במצבו הבריאותי של האדם אינו תקין ויש להתייחס לבעיה. בעיות רפואיות אינן נוטות להעלם לאחר שהופיעו, הן נוטות להחמיר.

הרפואה הסינית מגדירה כאב כעצירה/ חסימה (סטגנציה) או תנועה לא תקינה של צ'י, לכן מטרת הטיפול היא להחזיר את הזרימה הנכונה של הצ'י למרידיאן, או המרידיאנים הבעייתים. כאשר נצליח לשפר את זרימת הצ'י, הכאב יפחת ואף יעלם.
לאחר בירור מיקום ואופי הכאב ממנו סובל המטופל, נקבע הפרוטוקול הטיפולי. ברשותי כלים רבים: דיקור, אלקטרו אקופונקטורה, מוקסה, שיאצו, טווינא, והומוטוקסיקולוגיה. הפרוטוקול נקבע בהתאם לאופי הבעיה ותוך התייחסות לשיקולים רבים, חוות הדעת הרפואית, דופק, לשון, וכמובן התמונה הקלינית שמציג המטופל.

הטיפול בכאב כרוני ואקוטי הינו בין התחומים העיקריים שאני מטפלת בהם. הייחוד שלי כמטפלת הינו הידע והניסיון שצברתי בתחומי הרפואה הסינית, התזונה וההומוטוקסיקולוגיה שביניהם אנו משלבת, השילוב ביניהם הוא עוצמתי ביותר ומביא לתוצאות מצויינות אצל מטופלי.

חשוב להדגיש כי הטיפול במרפאה אינו מתמקד רק בהפגת הכאבים. מטרתו היא לטפל במקור לכאב. כך שתוצאת הטיפול איננה רק שיכוך סימפטומטי של הכאבים, אלא טיפול כולל שמוביל להטבה ארוכת טווח ומכיוון שמטרת הטיפול היא להשיב את הגוף לאיזון, מושגת הטבה גם בתחומים אחרים מהם סבל המטופל.

הטיפול יעיל בסוגי כאב שונים: כאבים חריפים ואקוטיים וגם כאבים ממושכים ממקור אורטופדי, נוירולוגי או פנימי.

כאבים - מקומות שונים בגוףסוגי כאבים המטופלים במרפאה:

כאבים ממקור פנימי:

כאבי ראש, מיגרנות, כאבי בטן, כאבי טרום מחזור (PMS) ומחזור, כאבי שרירים כרוניים, פיברומיאלגיה, כאבים ממקור לא ברור.

כאב ממקור שלדי- שרירי

כאבי גב, כאבי מפרקים, ברכיים, כתפיים, צוואר, שכמות, פרקי ידיים, טריגר פינגר, מרפק טניס, מרפק גולף ועוד.

כאב ממקור נוירולוגי

כאבים מקרינים, סיאטיקה, הרדמויות של הגפיים, נימול, כאבים לאחר CVA.

כאב הנובע ממחלות עצם, מפרקים וסחוסים

ראומטואיד ארטריטיס, אוסטיאוארטריטיס, אוסטיאופרוזיס, גאוט.

הדבר החיובי הוא שלא צריך להמשיך לסבול! אני יכולה לסייע לכם להקל ולהעלים את הכאבים בצורה בטוחה, יעילה וטבעית.
לפרטים נוספים לקביעת פגישת אבחון התקשרו אלי עכשיו לטלפון 052-8728526

לקביעת תור ולייעוץ טלפוני מלאו את הטופס ואחזור אליכם

מאמרים אחרונים

WhatsApp chat
Call Now Button