חיזוק המערכת החיסונית - גבר חולה  האם אתם סובלים באופן כרוני מאחת מהבעיות הבאות: אסתמה, אלרגיה, נזלת כרונית, הצטננויות תכופות, סינוסיטיס, שיעול, דלקות גרון חוזרות?
אלו הם כולם סימפטומים של מערכת חיסון חלשה שמהווים מטרד קבוע ופוגעים מאוד באיכות חיינו. ועוד דבר שמשותף לבעיות האלו הוא שאנשים מרבים מנסים לטפל בהן שוב ושוב במגוון שיטות שונות ופעמים רבות הם מתייאשים ומשלימים עם זה ש"ככה זה". אך חיזוק המערכת החיסונית הוא עניין חשוב מאין כמוהו, וניתן לעשותו בצורה טבעית ויעילה.

המערכת החיסונית נועדה להגן עלינו מפני פולשים שונים דוגמת וירוסים, חיידקים ותהליכים בלתי תקינים המתרחשים בתוך גופנו. כאשר אנו נמצאים בתקופת לחץ ומתח מוחנו מפריש את הורמון הקורטיזול שפוגע בפעילות המערכת החיסונית. במקרים אחרים – המחלה היא דרכו הפיזית של הגוף לאותת לנו שאנו זקוקים למנוחה כמו אותם מורים וגננות שחולים תמיד דווקא ביולי אוגוסט.

ומכאן שקיים קשר בלתי נפרד בין חלקי הגוף והנפש: כשאנו מאושרים, חשים בטחון ונינוחות, גופנו חזק ובריא ובהתאמה גם מערכת החיסון. לעומת זאת, אם אנו מדוכאים, מתוסכלים, עצובים, חוששים, גופנו נחלש ובהתאמה נחלשת גם המערכת החיסונית ואנו הופכים פגיעים ורגישים יותר לגורמים עוינים כווירוסים וחיידקים.

במרפאה שלי אני מתייחסת לנטייה לחלות במחלות הקשורות בחולשה של מערכת החיסון באופן הוליסטי – התייחסות מלאה לחולה ולא למחלה. אני בודקת את כל הפרמטרים המשמעותיים מבחינת בריאותו, מצבו הרגשי, אורח חייו, וגורמי לחץ שונים. כך אני מסייעת לחיזוקה של המערכת החיסונית.

באמצעות השילוב העוצמתי של השיטות הטיפוליות והידע והנסיון הרבים שלי אני מאבחנת ומתאימה למטופל את הטיפול המדויק והיעיל ביותר למצבו. בכך אני מצליחה לסייע גם לאותם מטופלים שכבר "ניסו הכל" ושלא האמינו שימצאו אי פעם פתרון לבעייתם.

חיזוק המערכת החיסונית – סיפורי מקרה

אמן בן 35 הגיע אלי כשהוא סובל מנזלת כרונית מזה שנים רבות וכן אלרגיה עורית שקשורה לשימוש בחומרי היצירה שלו. הנזלת והגרד העורי שיבשו את איכות חייו, פגעו בחיי היומיום שלו ובשנת הלילה שלו. הוא ניסה טיפול בסטרואידים אך הבין שאין כאן ריפוי אלא השקטה סימפטומטית בלבד ולכן פנה אלי.
טיפלתי בו באופן משולב בדיקור לצד שיטות גוף ונפש נוספות: אייפק, הומוטוקסיקולוגיה, תטא הילינג ועוד. עבדנו על חיזוק המערכת החיסונית תוך התייחסות לסיבות השורש שמחלישות אותה – תזונה ואורח חיים לצד מתחים והדחקות.

לאחר מספר שבועות הייתה הקלה ולאחר מספר חודשי טיפול המטופל אישר כי הוא חש בריא לגמרי. 3 שנים מאוחר יותר נפגשנו בתערוכה בה הציג את עבודותיו והוא אישר שהאלרגיות נעלמו כלא היו.

מקרה נוסף

חיזוק המערכת החיסוניתבמקרה אחר טיפלתי בבת 35 שסבלה מאלרגיות מגיל 14 שהלכו והחמירו עם השנים. המטופלת סבלה מנזלת סמיכה וצהובה, קושי לישון, עיניים צורבות ומגרדות, עייפות ועצבנות מצטברת בגלל בעיית השינה שנובעת מן החשש להירדם כשהאף סתום.
היא ניסתה כבר טיפולים שונים שלא עזרו או עזרו רק לתקופה קצרה בלבד וכשהגיעה אלי הייתה לדבריה מותשת ומתוסכלת מכך שהיא "אלרגית לכל דבר שזז".
ערכתי לה אבחון מדוקדק גופני – נפשי – רוחני. השתמשתי במגוון הכלים הטיפוליים שלי: דיקור, לצד תרופות הומוטוקסיקולוגיות, אייפק וכלים נוספים.
התחלנו במספר טיפולים חד שבועיים, בהמשך טיפול אחת לשבועיים, אחת לחודש עד שהגענו לריפוי מלא. מאז חלפו כבר 10 שנים שבהם היא בריאה לגמרי.

ואסיים במקרה של ילדה בת 3 מתוקה ומדהימה

לפני כשנה הגיעה אלי ילדה בת 3 עם התקפת שיעול המלווה בכיח. הילדה סבלה מאסתמה כרונית וקיבלה טיפול סטרואידלי תחזוקתי.

באמצעות טיפול משולב של דיקור ואייפק, אבחנתי כי התקפת השיעול הייתה עקב מתח שהחל באותו שבוע בין ההורים. כבר למחרת אמה התקשרה לבשר לי כי כל התסמינים נעלמו ושנת הלילה עברה על הילדה בצורה טובה. הילדה המשיכה עם טיפול בתרופה הומוטוקסיקולוגית לצורך חיזוק מערכת החיסון. המשך החורף עבר בצורה נפלאה, והטיפול התרופתי הקונבנציונלי הופסק לאחר התייעצות של אמה עם הרופא.

חיזוק המערכת החיסונית פרחיםאם גם אתם סובלים מאלרגיות או ממחלות חוזרות אשמח מאוד ללוות אתכם בדרך להחלמה באמצעות הידע והניסיון הרבים שלי ושיטות הטיפול המגוונות והיעילות ולשפר את איכות חייכם מקצה לקצה.
אין שום סיבה שתשלימו עם המצב כי אפשר לטפל ביעילות ולהפסיק לסבול.

צרו קשר עוד היום ואוכל לעזור לכם  – מיכל 052-8728526

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

phone icon
WhatsApp chat
Call Now Button